سلام ، به سایت کارگزاران ارزیابی چابک خوش آمدید.

اخذ گواهی OIML

slide-2feca5b
slide-5e85314
slide-f145459
slide-444258c
slide-f4fec89

OIML چیست؟

سازمان بین المللی قوانین اندازه شناسی قراردادهای بین المللی است که اهداف آن استفاده از زیرساخت های اقتصادی، برای وضع قوانین اندازه شناسی براساس ساختارهای بین الملل می باشد. OIML برای همه قسمتهای های دولتی که تسهیلات تجاری را فراهم می نماید و اعتماد متقابل خریدار و فروشنده را تامین می کنند، دارای کاربرد است.

صدورگواهی نامه OIML:

سیستم صدور گواهینامه OIML (OIML-CS) در 1 ژانویه 2018 با مشارکت 20 کشور به بهره برداری رسید.هدف OIML-CS هماهنگ کردن کار دستگاه های ملی است که مسئول ارزیابی نوع و تأیید ابزارهای اندازه گیری تحت کنترل اندازه شناسی قانونی هستند.به همین ترتیب ، تولیدکنندگان ابزارهای اندازه گیری که ملزم به تأیید نوع در کشورهایی هستند که مایل به فروش محصولات خود هستند و ممکن است از OIML-CS بهره مند شوند زیرا شواهدی مبنی برتایید نوع ابزار آنها با الزامات توصیه شده OIML ارائه می دهد.

مراجع صدورگواهی نامه OIML:

در حال حاضر ، ده مرجع صدور OIML و 21 آزمایشگاه آزمایشی تحت OIML-CS به عنوان نهادهای صالح برای انجام آزمایشات و معاینات با توجه به توصیه های مربوطه OIML تأیید شده اند. این مقامات در استرالیا (NMIA) ، دانمارک (نیروی) ، فرانسه (LNE) ، آلمان (PTB) ، ژاپن (NMIJ) ، هلند (NMi) ، روابط عمومی چین (NIM) ، اسلواکی (SLM) ، سوئیس (METAS) واقع شده اند. و انگلستان (NMO). این کشورها به علاوه بلژیک ، کامبوج ، کانادا ، کلمبیا ، کوبا ، هند ، کره (R.) ، لتونی ، نامیبیا ، نیوزلند ، آفریقای جنوبی و ایالات متحده ، متعهد شده اند که از گواهینامه های OIML و/یا گزارش های ارزیابی نوع OIML برای صدور تأییدیه های ملی استفاده کنند. OIML-CS 18 دسته ابزار اندازه گیری مانند دستگاه های اندازه گیری ، ابزارهای توزین اتوماتیک و غیر خودکار ، تاکسیمترها و ابزارهای اندازه گیری سوخت (از جمله توزیع کننده های سوخت) را پوشش می دهد.

ارائه خدمات NMi هلند توسط کارگزاران ارزیابی چابک

گروه کارگزاران ارزیابی چابک با بیش از 10سال تجربه در مشاوره استاندارد های بین المللی پس از ارتباط با موسسه NMiهلند در اواخر سال 2019 ضمینه همکاری را با این مرکز فراهم نموده و درخصوص کنتورهای آب توصیه مینماید همزمان سی ای مارکینگ و OIML از موسسه NMiهلند دریافت شود چراکه هم تاییدیه ناندو را دارا می باشد وهم تاییدیه سازمان بین المللی اندازه شناسی

گواهی نامه OIML برای انواع کنتور های گاز وآب ,انواع فلومتر وابزارهای توزین با استاندارد های زیر قابل دریافت می باشد :
OIML R6
OIML R137
OIML R49

ما برای همکاری با تولید کنندگان اقدام به تهیه یک پروپوزال نموده ایم که میتوانید آن را از بخش فنی دریافت نمایید.همچنین به واسطه همکاری با آزمایشگاه السپکتا فنلاند آماده ارائه خدمات تست ریپورت و گواهی نامه های آموزش فردی استاندارد های   OIMLبرای تولید کنندگان انواع کنتور و لودسل می باشیم .