گواهینامه Loss Prevention Certification Board یا LPCB یک مارک تأیید شده توسط BRE Global ویژه محصولات صنعت ایمنی از حریق است و طبق خط مشی اصلی BRE Global، مأموریت این سازمان حفاظت از انسان، اموال و محیط زیست بیان شده است. گواهینامه LPCB در واقع پروسه انطباق و ارزیابی اصول و مبانی‌ای‌ است که توسط سازمانی مستقل از تولید کننده یا مصرف کننده تعریف می‌شود. الزامات و آئین نامه‌هایی که توسط LPCB تعیین و براساس آن گواهینامه صادر می‌شود، اطمینان خاطری است برای مصرف‌ کنندگان محصولاتی که جان و مالشان به‌ شدت متأثر از صحت عملکرد آنهاست.
انجمن صدور گواهینامه LPCB به منظور تبیین استانداردهای مورد نیاز، بیش از صد سال است که با صنایع گوناگون در تماس است. دارا بودن تأییدیه LPCB مزایای بسیاری برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان صنعت ایمنی از حریق دارد. محصولات دارای تأییدیه LPCB به تأمین کنندگان کالاها کمک می‌کند تا اطمینان بیشتری نسبت به عملکرد درست محصولات داشته باشند. شرکت‌های بیمه نیز با پشتیبانی از محصولات دارای گواهینامه LPCB به خریداران کمک می‌کنند تا علاوه بر صرفه جویی در وقت، از هدر رفتن سرمایه‌هاشان به دلیل خرید محصولات بی کیفیت جلوگیری شود. از سوی دیگر تولید کنندگان می‌توانند با دریافت تأییدیه LPCB ارزش و میزان فروش محصولات خود را افزایش دهند چرا که LPCB در سرتاسر جهان شناخته شده و به رسمیت شناخته شده است.

این اسناد برای استفاده توسط هیئت مدیره جهانی BRE تأیید می شوند. بدنه ای که نظارت بر تمام فعالیت های صدور گواهینامه BRE Global / LPCB را دارد.

این استانداردها همیشه برای تجدید نظر آماده است و پیشنهادات برای بهبود همیشه مورد استقبال قرار می گیرد.

استانداردهای پیشگیری از دست دادن ما را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد. ما همچنین استانداردهای بین المللی و انگلیس را تأیید می کنیم ، اما متأسفانه به دلیل حق چاپ نتوانستیم پیوندی را برای شما فراهم کنیم.

برای لیست کامل عددی اینجا کلیک کنید. برای یک لیست بر اساس منطقه محصول ، عنوان زیر را کلیک کنید:
 سیستم های آبپاش اتوماتیک ، اسپری آب و سیستم Deluge
    درب و کرکره های آتش نشانی
    سیستم های اعلام حریق و زنگ هشدار
    سیستم های آتش نشانی ثابت
    نصب كنندگان
    سیستم های آتش نشانی دستی
    محصولات و سیستم های محافظت در برابر آتش منفعل
    سیستم های امنیتی
    سیستم های تهویه دود و آتش

گروه ارزیابی چابک آماده مشاوره دراخذ گواهی نامه LPCB جهت تولید کنندگان مرتبط با فن‌آوری ایمنی  و حریق وانجام هماهنگی های لازم درخصوص انجام بازرسی ازسازمان LPCBمی  باشد