خدمات ما

گواهی بازرسی COI

این گواهی برای واردات کالا به ایران ضروری میباشد معمولا یک لیست از طرف اداره استاندارد با عنوان لیست کالاهای مشمول استاندارد اجباری برای واردات تهیه ومطابق این لیست بازرسی انطباق انجام می شود کالاهایی که دراین لیست موجود باشد ولی غیر قابل ازمون در ایران باشد از طرف اداره استاندارد با یک نامه موسوم به نامه احدی به شرکت بازرسی ها معرفی می گردد تا برای این کالا گواهی بازرسی اسنادی صادر شود.گروه ارزیابی چابک همکار وپیمانکار بازرسی تعدادی از شرکتهای بازرسی داخلی وخارجی بود وتوانایی اخذ این گواهی را به همراه نامه بانکIC دارا می باشد برای اطلاعات بیشتر ازمنو به بخش بازرسی کالا وارد شوید

گواهی ایزو مدیریتی

گواهی نامه های ایزو امروزه کاربرد های فراوانی برای سازمانها دارد ازجمله شاهدی برای سنجش فاصله با استانداردها و رعایت الزامات ,ارائه به شرکت های بازرسی جهت تسهیل در مراحل انطباق کالا ودرنهایت تبلیغات و مزیت رقابتی ازجمله این گواهی نامه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود .ازمنوی اصلی می توانید گواهی مورد نظر سازمان خود را انتخاب و درخواست ممیزی سازمان خودرا برای ما ارسال فرمایید .

ISO9001-ISO14001-ISO45001-ISO10002-ISO10004-ISO50001-ISO22000-HSE

گواهی بازرسی PSI

PSI یا Preshipment Inspection  شامل فعالیت‌های بازرسی پیش از حمل می‌باشد.این نوع گواهی بازرسی به عنوان عمومی ترین سند برای اطمینات از صحت وکیفیت کالا در تجارت بین المللی وحتی داخلی مورد استفاده قرار می گیرید گروه ارزیابان چابک بعنوان مشاور و پیمان کار بازرسی با شرکتهای بازرسی مختلفی از جمله اینترتک,فلات پزواک و همکاری دارد .این گواهی نامه بیشتر در مورد محصولات شیمیایی صادراتی مانند باریت ,بنتونیت ,کاستیک سودا,قیر,تینر وسولفات آلومینیوم کاربرد دارد جهت توضیحات بیشتر از منوی اصلی به بخش مربوط به این گواهی نامه مراجعه نمایید.

گواهی نامه ایزو تخصصی

استاندارد های ایزو تخصصی برای بخش های خاص یا سازمانهایی  تعریف شده اند که گاها نیازمند یک رویکرد فنی به بحث کیفیت می باشند مانند صنعت نفت گاز و پتروشیمی که با استاندارد هایISO/TS 29001 سروکار دارند ویا API Q1و همچنین صنایع ریلی که از استاندارد های IRIS بهره می برند همین طور در حوزه پزشکی استاندارد ISO13485ودر آزمایشگاه های کنترل کیفیت بحث استاندارد ISO17025مطرح می باشد برای توضیحات می توانید بیشتر از منوی اصلی به مطلب مورد نظر خود دست یابید.

گواهی بازرسی COC

COC:Certificate Of Compliance گواهی تطبیق کالا با مفاد پروفرماو کالای ارسالی است.این نوع بازرسی معمولا کالا در محل تولید مورد بازرسی قرار می گیرید که هم کیفیت و هم بسته بندی ومارکینگ کالا را برطبق الزامات مشتری بازرسی می گردد  معمولا در این نوع بازرسی ها اداره استاندارد ملی یک کشور به عنوان مشتری با یک شرکت بازرسی بین المللی قرارداد PVoc می بندد ویک لیست از محصولات مشمول واستاندارد های ملی خودرا در اختیار شرکت بازرسی قرار می دهد از نمونه این نوع بازرسی ها مجوزهای بازرسی صادرات به عراق,کویت,قطر ,تانزانیا,کنیا میباشد که توسط شرکتهایSGS-BV-INTERTEK-TUV Reinland انجام می گیرید .

سی ای مارکینگ

علامت CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می دهد . محصولی که موفق به اخذ این مارک می شود ، می تواند در تمامی کشورهای اروپای متحد و اتحادیه تجارت آزاد اروپا بدون محدودیت برای فروش ، به بازار عرضه شود و با داشتن آرم CE مجوز ورود به بازارهای اروپایی را پیدا می کند.این گواهی در اشکال خود اظهاری تایپ اپروآل وتایپ اگزمینیشن صادر می گردد در ایران مصطلح است که به گواهی نامه هایی کهNB ها صادر می کنند سی ای اورژینال گفته می شود لطفا با مراجعه به صفحه خدمات در قسمت مربوطه اطلاعات مرتبط با محصول خودرا مشاهده فرمایید گروه ارزیابان چابک نماینده 3 نوتیفای بادی یا NB معتبر در ایران می باشد.

گواهی بازرسی فنی

این نوع بازرسی مربوط به تعیین و تایید سلامت تجهیزات فنی از قبیل آسانسور انواع لیفتراک جرثقیل و…می باشد گروه ارزیابی چابک با دارا بودن بازرسان مجرب وهمکاری با شرکتهای بازرسی داخلی وخارجی توانایی اخذ این گواه نامه هارا دارا می باشد

گواهی نامه حلال

استاندارد غذای حلال اسلامی

این استاندارد مختص کشورهای اسلامی و مسلمانان جهان است. از نام این استاندارد مشخص است که بیشترین کاربرد آن برای مواد غذایی است و نشان می دهد که مسلمانان می توانند ماده غذایی را که از چنین استانداردی برخودار است، مصرف کنند. امروزه علامت حلال علاوه بر اینکه مورد توجه مسلمان است در بین سایر ادیان نیز به علت سلامت و کیفیت مواد غذایی مورد توجه قرار گرفته است.

گواهی بازرسی ارگانیک

گواهی ارگانیک (Organic Certificate) یک محصول یعنی اینکه این محصول، فرآیندهای ارگانیک را طی کرده باشند.زیربنای اصلی استانداردها در رابطه با تولید محصولات ارگانیک توسط سازمان بین المللی کشاورزی ارگانیک (IFOAM) تنظیم میشود و سپس این سازمان استانداردها را به تأیید سازمان های ملی، همچنین سازمان های اجرایی می رساند تا اینکه، نسبت به تجارت جهانی محصولات ارگانیک اقدام شود.

گواهی نامه انطباق

گواهی انطباق محصول و یا تاييد نوعي محصول (Type Approval Certificate)نيز در ديسيپلين‌هاي مشخص بر اساس نمونه محصول ارائه شده ، قابل انجام است گواهی انطباق محصول به منظور اثبات ادعای پديدآورنده محصول در مورد انطباق کلیه فرايندهای طراحی و ساخت محصول بر اساس استانداردهای مرتبط می باشد گروه ارزیابی چابک آمادگی اخذ گواهی نامه انطباق با استاندارد های بین المللی مختلف را ازمراجع ذی صلاح دارا می باشد

گواهی بازرسی گلوبال گپ

گلوبال گپ (یورپ گپ) بعنوان یک مرجع اصلی برای عملیات کشاورزی خوب (GAP (Good Agriculture Practice در بازار جهانی شناخته شده می باشد . گلوبال گپ استانداردی است که پیش از مزارع و حتی حوزه شیلات فعال می باشد، این گواهی مواد ورودی به مزرعه همچون بذر و مواد دیگر و همچنین تمامی فعالیتهای کاری فارم تا خروج محصولات را پوشش می دهد.

گواهی نامه گوست

سیستم GOST R به زمان اتحاد جماهیر شوروی باز می گردد. در حال حاضر ، این سیستم هنوز هم مرتبط است و در قلمرو فدراسیون روسیه مورد استفاده قرار می گیرد. در همین زمان ، آیین نامه فنی برای هماهنگی با استانداردهای ملی طراحی شده و منجر به اصلاح رشد رقابتی تولید کنندگان بومی در روسیه مطابق با قانون فدرال مربوطه شد.گواهی انطباق یک سند رسمی است که تأیید کننده کالاهایی است که دارای گواهی کیفیت و ایمنی استاندارد هستند. اینها طبق مقررات فعلی (GOSTs و مقررات فنی فدراسیون روسیه) مشخص شده اند.